Poniżej odpowiedzi
na Wasze najczęstsze pytania

Skąd jesteśmy
i na jakim terenie pracujemy?

Mieszkamy w okolicach Warszawy (Wołomin 05-200), ale dojedziemy w każde miejsce w Polsce jak i poza nią :). Koszty dojazdu ustalamy z Wami indywidualnie.

Jaka jest maksymalna
długość filmu?

Najdłuższy film jaki możemy dla Was przygotować ma długość 30 min. Dzięki takiej długości film jest znacznie bardziej dynamiczny i przyjemny do oglądania (nawet z każdym członkiem rodziny!). W 30 min. jesteśmy w stanie zmieścić wszystko, na czym Wam zależy, a od dłuższych produkcji różni się m.in. długością ujęć tanecznych – jedna para pokazana jest przez 10s, a nie 1 min., przez co film jest znacznie ciekawszy, a mimo to mogą znaleźć się na nim wszyscy goście.

Czy mamy wpływ na to
co znajdzie się w filmie
i dobór muzyki?

Jasne! Przed tym wielkim dniem przesyłamy Wam ankietę, w której możecie zaznaczyć na czym najbardziej zależy Wam w filmie. Jeśli lubicie konkretny gatunek muzyczny również możecie zaznaczyć to w ankiecie, a my dołożymy wszelkich starań, aby dostosować wybór utworów do Waszych wymagań (pamiętajcie jednak, że nie każda muzyka pasuje np. do ujęć tanecznych, więc musicie zdać się też na nasze doświadczenie).

Czy pakiety zawierają
ujęcia z drona?

Wszystkie nasze pakiety zawierają ujęcia z drona. Są one uwarunkowane warunkami atmosferycznymi (w czasie deszczu nie możemy używać drona) oraz przestrzeni powietrznej pod, którą się znajdujemy (w okolicach lotnisk, baz wojskowych itp. znajdują się strefy, w których nie można latać dronem).

Chcielibyście, abyśmy towarzyszyli Wam
w Waszym najpiękniejszym dniu?